Gizlilik Politikası

Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü: 

mutluadim.com'un Gizlilik Politikasını elektronik ortamda onaylayarak bu internet sitesi üzerindeki tüm işlemlerinize dair kişisel bilgilerinizin Alpe Hediyelik Eşya İthalat İhracat Anonim Şirketi'ne bağlı mutluadim.com tarafından belirli kurallar dahilinde toplanıp kullanılmasına onay vermiş olmaktasınız.

Üyelik, ürün satın alma veya mutluadim.com ile irtibata geçeceğiniz herhangi bir işlem sırasında vereceğiniz ad-soyad, adres, e-posta adresi, alıcınun şirket olduğu durumlarda şirket bilgileri, kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, güvenlik numarası, banka hesap numarası, siparişe dair notlar, siparişinize konu olan ürünlerle ilgili ter türlü bilgi gibi size ait her türlü bilgi mutluadim.com olarak ileri güvenlik sistemleri dahilinde korumayı taahüt ediyoruz. 

Bu amaçla üyelik bilgileriniz mutluadim.com tarafından şifrelenerek kayıt altına alınmakta, siparişlerinizle ilgili bilgiler ise geçmişe dönük sorgulamaları mümkün kılmak adına yine şifreleme yöntemleri kullanılarak hukuki yükümlülükler çerçevesinde belirli bir süre için kayıt altında tutulmaktadır. mutluadim.com'a üye olmak için vermiş olduğunuz bilgileri üyelik sayfasından değiştirmeniz mümkündür. Satın alma işlemleri sırasında gireceğiniz kredi kartı veya banka hesap bilgileriniz hiçbir şekilde mutluadim.com tarafından kayıt altında tutulmamakla beraber bu bilgilere dair kayıt işlemleri bankalar tarafından yürütülmektedir. 

mutluadim.com üzerinde kişisel bilgilerinizi vererek gerçekleştirdiğiniz her türlü işlem SSL 128 bit tenolojisi kullanılarak korunmakta kişisel bilgilerinizin güvenliği üçüncü kişilerin müdahalesinden korunmaktadır. 

Ancak bilgileriniz aşağıda belirtilen durumlarda mutluadim.com tarafından kullanıcılarının menfaatleri ön planda tutularak kullanılabilir: 

1. Siparişinizin işleme konması ve üyelik bilgilerinizin yönetilmesi, 

2. Hizmetlerimizle ilgili yapılan pazarlamalarda kullanılması, 

3. İşlemlerinizle ilgili istatistiksel bilgiler düzenlenmesi, 

4. Her türlü analiz ve bilginin gizlilik kuralları dahilinde hizmet kalitesini artırmak amacı ile konunun uzmanları ile paylaşılması, 

5. Faaliyet gösterilen pazarla ilgili saha çalışması yapmak amaçlı mutluadim.com kullanıcılarına ile telefon, kısa mesaj, e-posta ile iletişim kurulması, 

6. mutluadim.com'un daha iyi hizmet verebilmesi için gerekli analizleri yapması, 

7. mutluadim.com ürünleri, kampanyaları veya size özel teklifleri kullanıcılarına iletmek amacıyla kullanılması, 

8. Yasal gereklilikleri yerine getirebilmek için gizlilik kuralları çerçevesinde üçüncü kişilerle paylaşılması. 

mutluadim.com tarafından özel kampanyalar, yeni ürünler veya ürünlere dair her türlü teklifler ile ilgili bilgi vermek amacıyla e-posta yoluyla gönderilen E-Bülten listesinden çıkmak için üyelik ekranı veya gönderilen e-postadaki link kullanılabilir. 

mutluadim.com kullanıcılarının güvenliği ve kişisel bilgilerinin gizliliğini sağlamak amacıyla gizlilik politikasında değişikliklere gidebilir. Bu durumda herhangi bir değişiklik kullanıcılarına bildirilecektir. 


Gizlilik Prosedürü: 

Alpe Hediyelik Eşya İthalat İhracat Anonim Şirketi, kendi markası olan mutluadim.com üzerinde yapacağınız her türlü işlem sırasında kişisel bilgilerinizin korunması ve bunların gizliliğinin sağlanması amacıyla her türlü teknolojik sistemi kullanmayı taahüt eder. 

Alpe Hediyelik Eşya İthalat İhracat Anonim Şirketi, kişisel bilgileri ve siparişe konu olan ürünlerle ilgili bilgileri yüksek güvenlik önlemleri dahilinde bu bilgilerin üçüncü şahıslarca erişilmesini engellemek için kanun ve yönetmeliklerin belirlediği süre dahilinde kayıt altında tutatacağını belirtir. 

Alpe Hediyelik Eşya İthalat İhracat Anonim Şirketi, sipariş bedelinin ödenmesi işlemi sırasında girilecek kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, güvenlik kodu veya banka hesap numarasına dair bilgilerin şirket bünyesinde kayıt altında tutulmayacağını ve bu bilgilerle ilgili kayıt işlemi yapma yetki ve yükümlülüğünün işlemin yapıldığı bankada olduğunu belirtir.

Mastercard - Visa
Fononline İnternet Hizmetleri