İade ve Geri Gönderim

Satın aldığınız ürünü, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade sürecini mutluadim.com'da yer alan 'Ürün İadesi' sayfasına tıklayarak ya da kayıtlı kullanıcı iseniz kullanıcı profiliniz dahilindeki iade sayfanızdan başlatmanız gerekmektedir. Bu sayfalar üzerinden yolladığınız talebe 24 saat içinde yanıt verilecektir. Telefonla görüşme yapılması gereken durumlarda ise telefon numaranızı bildirmeniz durumunda size yine 24 saat içinde mutluadim.com tarafından ulaşılacaktır. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız konuşmanın ardından iade etmek istediğiniz ürünü, mutluadim.com'un aşağıda belirtilen adresine ürün faturasi ile birlikte gönderebilirsiniz. Ürünün geri gönderim ücreti mutluadim.com'a aittir. 


İade talebinizin kabul edilebilmesi için geri gönderdiğiniz ürün ambalajının bozulmamış, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Kullanım süresi kısıtlı veya hızlı bozulabilen ürünler ile kullanıcı hatası tespit edilen ürünlerin iadesi de mümkün olmamaktadır. İade etmek amacıyla mutluadim.com'a gönderdiğiniz ürün hakkında yapılacak incelemenin ardından ürün iadesinin kabulu veya reddi ile ilgili karar verilip tarafınıza iletilecektir. Kabul edilen iade talebinizin ardından, iade ettiğiniz ürünün bedeli bankaların işlem hızına bağlı olarak en kısa süre içinde tarafınıza geri ödenecektir.

İadeye konu olan ürün bedeli, kredi kartı ile yapılan ödemelerde işlem yaptığınız kredi kartına, banka hesabına para gönderimi ile yapılan ödemelerde ise işlem yapılan banka hesap numarasına iade edilecektir. Faturası şirket adına kesilmiş ürünün iadesi için iade faturası kesmeniz gerekmektedir. Şirket adına fatura kesilmiş bir ürünün iadesi için gerçekleştireceğiniz kargo gönderimleri de mutluadim.com tarafından karşılanacaktır. Ürünün kendisinde veya ambalajında hasar olması durumlarında kargo teslim görevlisinden tutanak tutmasını talep ederek ürünü teslim almadan mutluadim.com'a geri göndermeniz gerekmektedir. Hasar tespit tutanağı olmadan mutluadim.com'a iletilen hasar kaynaklı iade işlemi mümkün olmamaktadır.

Faturada yazandan farklı olarak gönderilen ürünlerin iadesi veya değişimi iade koşulları dahilinde 14 gün içinde mümkün olmaktadır. Böyle bir durumda iade veya değişim sürecini mutluadim.com'da yer alan 'Ürün İadesi' sayfasına tıklayarak ya da kayıtlı kullanıcı iseniz kullanıcı profiliniz dahilindeki iade sayfanızdan başlatmanız gerekmektedir.

Alpe Hediyelik Eşya İthalat-İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Adres: Sultanhamam Sururi Mah. Macuncu Sok. No:10 Eminönü - Fatih/İstanbul

E-Posta: info@mutluadim.com

Telefon: 0212 535 6 535 

Fononline İnternet Hizmetleri